پشتیبانی قوی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پشتیبانی قوی

پشتیبانی و خدمات مشتریان یکی از موضوعات کلیدی در تجارت الکترونیک است. از روزمره‌ترین اعمال انسانی تا پیچیده‌ترین مفاهیم می‌توانند با پشتیبانیِ درست نتایج بهتری به دست آورند. برای بسیاری از مصرف‌کنندگان، این امر کلید تمایز قائل شدن میان نرم افزار ها است. در واقع خدمات پشتیبانی یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است.

پشتیبانی قوی

پشتیبانی در کلیک

شرکت کلیک با توجه به اهداف و رسالت خود در ارائه خدمات شایسته، می‌کوشد تا با بهره‌گیری از روش‌های نوین ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان خود، شاهد بهره‌برداری حداکثری از نرم‌افزار حسابداری تحت وب کلیک، پوشش حداکثری نیازمندی‌های تحلیلی مشتریان و کسب بهترین نتایج در سازمان‌ها و شرکت ها باشد. در این راستا، ارائه خدماتِ متنوع و درعین‌حال خلاقانه و  منحصربه‌فرد، با رعایت اصول چابک بودن استقرار سامانه در کنار حفظ کیفیتِ خدمات، در کنار ارائه مشاوره‌های کاربردی و مدیریتی، و پاسخگویی به‌موقع به نیازهای مشتریان، در دستور کار تیم استقرار و پشتیبانی کلیک  قرار داده شده است.

توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به نیازها و جلب رضایت و خوشنودی ایشان، ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، سعی در برآورده کردن نیازهای مشتریان خود داشته باشیم. در این راستا کلیک با همکاری حسابداران متعهد و باسابقه و همچنین برنامه نویسان با تجربه، پشتیبانی شبانه‌روزی (۲۴ ساعته و هفت روز هفته) حتی ایام تعطیل را در بالاترین سطح ممکن ارائه می‌دهد.

این پشتیبانی شامل آموزش نرم افزار، مشاوره حسابداری، رفع مشکلات مشتریان، پاسخ به پرسش های مشتریان، مشاوره در خصوص انتخاب نسخه متناسب با فعالیت کاری مشتریان و … می‌باشد. لازم به ذکر است در این خصوص کلیک از ابزار های متنوع ارتباطی نظیر تماس تلفنی، نرم افزار های ارتباطی نظیر Any Desk ، پیام رسان ها و … سایر امکانات ارتباطی بهره می‌برد تا حداکثر تعامل و همکاری را با مشتریان داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *