پشتیبانی نرم افزار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پشتیبانی نرم افزار

پشتیبانی نرم افزار یک از مهم ترین خدمات و از موضوعات کلیدی و تاثیر گذار در نرم افزار های حسابداری آنلاین می باشد. کلیک افتخار دارد علاوه بر پشتیبانی قوی و چند منظوره نرم افزار با انتخاب هر پلن ۱۲ ماه پشتیبانی نیز ارائه می کند. در اینجا قصد داریم خدماتی که در طول این مدت به مشتریان گرامی ارائه می‌دهیم را شرح دهیم.

آموزش

در طول مدت پشتیبانی کلیه آموزش های نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک بر عهده شرکت می باشد. در طول این مدت کارشناسان کلیک پاسخگوی تمام سوالات، مشکلات و … مشتریان هستیم .علاوه بر انواع مختلف آموزش هایی که در سایت قرار دارند شامل فیلم آموزشی، صفحات آموزشی سایت و فایل های PDF کارشناسان کلیک در تمام ساعت شبانه روز و در تمام روزها حتی روزهای تعطیل پاسخگوی سوالات مشتریان هستند.

پشتیبانی نرم افزار

رفع ایراد نرم افزار

در صورتی که در نرم افزار خطایی وجود داشته باشد یا کاربر بخواهد تغییری در قسمتی از نرم افزار ایجاد شود، کارشناسان کلیک به سرعت نسبت به رفع خطا یا تغییرات مورد نظر مشتری اقدام می کنند.

رفع مشکلات حسابداری

علاوه بر آموزش ،در صورتی که مشتری دچار مشکل حسابداری اعم از ثبت اشتباه داده‌ها، ناهمخوانی داده‌ها، مشکل در گزارشات و …شوند، کارشناسان حسابداری کلیک که جزو برترین و زبده ترین حسابداران می باشند مشکلات مشتریان را برطرف می سازند.

پشتیبانی هاست و دامنه

شرکت کلیک در کنار نرم افزار، هاست و دامنه اختصاصی مشتریان را نیز راه اندازی می کند و در طول مدت پشتیبانی مشخص در پلن انتخابی کلیه پشتیبانی های لازم را انجام می دهد. تا مشتریان از بابت هاست و دامنه دغدغه ای نداشته باشند.

تمام موارد گفته شده در بالا تنها بخشی از خدمات پشتیبانی نرم افزار  حسابداری آنلاین کلی می باشد. در واقع در طول مدت پشتیبانی هر گونه مشکل، خطا، سوال، مشکلات حسابداری، آموزش مشتری و …. برعهده کارشناسان کلیک می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *