پیام کوتاه و تلگرام

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پیام کوتاه و تلگرام

نرم‌افزار حسابداری آنلاین کلیک قابلیت اتصال به پنل پیامک را دارد. نرم‌افزار کلیک به دلیل ارتباط گرفتن با مشتری و انتقال دادن اطلاعات مالی و وضعیت خرید به مشتری‌ها و طرف‌های حساب، به ارسال پیامک مجهز می‌شود. از طریق اتصال نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به ارسال پیامک، کسانی که با نرم‌افزار کلیک سر و کار دارند در موقعیت های مختلف، می‌توانند پیامک مورد نظر را به طرف حساب خود ارسال کنند. در این مقاله قصد داریم به نحوه اتصال نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به ارسال پیامک بپردازیم که با استفاده از آن می‌توانید پیام‌های خودرا جهت اطلاع مشتریان ارسال کنند.

فعال سازی پیامک

جهت فعال سازی پیامک در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک از منوی امکانات گزینه تنظیمات را انتخاب میکنیم. در صفحه باز شده تب سیستمی را انتخاب می نماییم. در آنجا بر روی گزینه پیامک کلیک می کنیم.

در اینجا لازم است تا اطلاعات پنل پیامکی خود را وارد نمایید. این اطلاعات به شرح زیر است ؛

  • نام کاربری وب‌سرور پیامکی : نام کاربری پنل پیامک خود را در این قسمت وارد نمایید.
  • آدرس وب سرور پیامک : آدرس وب سرور پیامک خود را در این قسمت وارد نمایید.
  • نوع وب‌سرور پیامکی : نوع وب سرور متناسب با پنل پیامکی که از آنها سرویس دریافت می کنید را در این قیمت وارد نمایید.
  • رمزورود وب‌سرور پیامکی : رمز عبور وب سرور پامک خود را در این قسمت وارد نمایید.
  • شماره‌ی وب‌سرور پیامکی : شماره وب سرور پیامک خود را در این قسمت وارد نمایید.
  • شماره‌ی مدیر سیستم برای ارسال پیامک‌ها : در این قسمت شماره مدیر سیستم را وارد نمایید. با این کار تمام رویداد ها برای مدیر سیستم از طریق پیامک ارسال می شود.
  • پارامترهای اضافی وب سرور پیامکی : از وب سرور پیامکی شما پارمتر های بیشتری داشت در این قسمت وارد نمایید.

در تصویر زیر صفحه تنظیمات پنل پیامک را مشاهده می‌کنید:

کاربرد های پیامک در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک

طراحی قالب پیامک

نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک این امکان را دارد تا قالب پیامکی مناسب خود را بسازید. برای اینکار از منوی CRM بر روی گزینه عملیات کلیک می کنیم و سپس گزینه قالب های پیامک را انتخاب می کنیم. در صفحه باز شده قالب های پیامک ایجاد شده را مشاهده می کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی گزینه قالب پیامک جدید قالب مورد نظر خود را طراحی نمایید.

ارسال پیامک برای مخاطبین

با فعال سازی امکان پیامک در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک می توانید برای مخاطبین خود پیامک ارسال کنید.

برای این کار از منوی CRM بروی گزینه عملیات  کلیک می کنیم و سپس گزینه پیام ها را انتخاب می کنیم. در صفحه باز شده با انتخاب گیرندگان پیامک و نوشتن متن مورد نظر و انتخاب قالب پیامک می توانید برای مخاطبین خود پیام ارسال نمایید.

ارسال پیامک برای کاربران نرم افزار

با فعال سازی پیامک در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک می توانید برای کابران نرم افزار پیامک ارسال نمایید. پیامک ارسالی می توانید حاوی اطلاعات کاربری و یا تغییرات مشخصات کاربری و .. باشد.

برای اینکار از منوی امکانات گزینه کاربران را انتخاب می کنیم . در صفحه باز شده لیست کاربران قابل مشاهده است. با انتخاب هر کاربر صفحه اطلاعات کاربری باز می شود. در این صفحه با فعال کردن گزینه پیامک می توانید از امکانات گفته شده استفاده نمایید.

ارسال پیامک برای مشتریان

یکی دیگر از استفاده های پیامک در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک ارسال پیامک برای میشتریان است. شما می توانید هنگام ثبت فاکتور خرید یا فروش برای مشتری پیامک ارسال نمایید. این پیامک می تواند شامل اطلاعات فاکتور خرید یا فروش و همچنین می تواند تغییرات فاکتور خرید یا فروش باشد.

تلگرام

یکی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک ارتباط با تلگرام و امکان ارسال پیام از طریق این پیام رسان می باشد. برای فعال سازی این امکان از منوی امکانات بر روی گزینه تنظیمات کلیک می کنیم. در صفحه باز شده تب سیستمی را انتخاب و بر روی گزینه تلگرام کلیک می کنیم. در این صفحه برای مشاهده پیام ها در تلگرام ابتدا  می بایست یک کانال خصوصی راه اندازی نمایید و ربات @ClickMis.bot را به عنوان مدیر به آن ربات اضافه نمایید. آی دی تلگرام خصوصی که عددی است را در فیلد صفحه باز شده وارد نموده و ذخیره نمایید.

پست الکترونیکی

یکی دیگر از امکانات ارتباطی نرم افزار حسابداری‌ آنلاین کلیک پست الکترونیکی می باشد. برای فعال سازی آن از منوی امکانات بر روی گزینه تنظیمات کلیک نمایید. در صفحه باز شده بر روی تب سیستمی کلیک نموده و گزینه پست الکترونیکی را انتخاب نمایید.

در صفحه باز شده ابتدا گزینه پروتکل SSL فعال باشد را انتخاب می کنیم. سپس اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید.

آدرس SMTP سرور : در این SMTP  سروری که از آن ایمیل دریافت کرده اید را وارد نمایید.

نام‌کاربری ایمیل : نام کاربری ایمیل خود را وارد نمایید.

رمزعبور ایمیل : رمز عبور ایمیل خود را وارد نمایید.

حالا می توانید از امکانات ایمیل استفاده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *