خدمات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

پشتیبانی قدرتمند

کلیک با همکاری حسابداران متعهد و باسابقه خود، پشتیبانی شبانه‌روزی(۲۴ ساعته و هفت روز هفته) حتی ایام تعطیل را در بالاترین سطح ممکن و با افراد مجرب ارائه می‌دهد.

قابل اجرا بر روی انواع دستگاه ها

با طراحی واکنش گرا و ریسپانسیو (responsive) ، نرم افزار حسابداری تحت وب کلیک این قابلیت را دارد تا براحتی بر روی موبایل و تبلت نیز ‌بتوانید کسب و کار خود را مدیریت کنید.

امنیت ویژه کلیک

نرم افزار کلیک با کدگذاری دیتای کاربر، کنترل امن ورود و خروج کاربران و نیز قابلیت استفاده از اپلیکیشن موبایلی OTP، امنیت اطلاعات و دیتا را بالا برده و نیز تضمین می‌کند.

آموزش و یادگیری آسان

آموزش و یادگیری آسان از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری تحت وب کلیک می باشد. در این خصوص امکانات آموزشی مختلف و مناسب برای کاربران فراهم شده است.

آنلاین و دردسترس

با اتصال به اینترنت می‌توانید فاکتورهای خرید و فروش، گردش مالی، موجودی انبار و هر نوع داده‌ای که می‌تواند موجب تصمیم‌سازی به‌موقع شما شود را دسترس خواهید داشت.

انتقال اطلاعات

انتقال اطلاعات یکی از کاربردی ترین امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک می باشد که به کاربر اجازه می دهد تا داده های قبلی خود را به راحتی به نرم افزار کلیک منتقل کند..

یکپارچگی سیستم

اتصال یکپارچه همه زیرسیستم‌ها به یکدیگر و مخصوصا زیرسیستم‌ حسابداری و ثبت اسناد متناظر با هر عملیات در کلیک، امکان یکپارچگی را برای سازمان ممکن ساخته است.

چند زبانه

چند زبانه بودن از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری تحت وب کلیک می باشد. در این خصوص امکان استفاده از زبان های انگلیسی و ترکی برای کاربران فراهم شده است. .

big-monitor creative developer flower-top small-monitor small-top table target shape

ویژگی‌های اختصاصی

کلیک؛ فراتر از یک نرم افزار حسابداری است. می‌توانید تمامی فعالیت‌های کسب و کار را حول محور حسابداری یکپارچه سازی کنید. کلیکی شوید تا با نگاهی از بالا به تمامی امور مسلط شوید , در وقت صرفه جویی کنید و با هزینه ای کمتر مدیریت بهتری داشته باشید.

قابلیت‌های ویژه‌ای که کسب و کار شما را متحول خواهد کرد

نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک، تمامی ابزارهای مورد نیاز برای صرفه جویی در وقت را که برای رشد کسب و کار خود نیاز دارید، برای شما فراهم می‌کند.

گزارشات آماری

با آمارها، نمودارها و گزارش‌های متنوع روند کسب و کار خود را در هر لحظه پیگیری و کسب و کار خود را به سمت رشد و تعالی هدایت کنید.

تفضیلی شناور

قابلیت مهم کلیک در تخصیص حساب‌های تفضیلی متعدد به یک یا چند حساب معین است و به این صورت امکان تخصیص نقش‌های مختلف به یک حساب فراهم می‌شود.

پیام کوتاه و تلگرام

درفاکتورهای خرید و فروش، ورود و خروج‌ها، واریز و برداشت‌های بانکی و غیره، می‌توانید از ربات تلگرامی یا پیام‌کوتاه در کلیک استفاده نمایید.

متصل به فروشگاه اینترنتی

کلیک، علاوه بر اتصال به فروشگاه ووکامرس، به هر نوع فروشگاه دیگر که قابلیت تعامل با وب‌سرویس را داشته باشد، متصل می‌شود.

شعبه پذیری

یکی از امکانات ویژه و کاربردی نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک می باشد که کلیک از سایر نرم افزار های حسابداری متمایز می کند.

ترازنامه لایه ای ( آزمایشی )

یکی از مهم‌ترین گزارشات نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک که صحت ثبت اسناد و دفاتر را نشان می‌دهد و باعث می شود که مدیران و حسابداران دیدی کلی از گردش حسابها در طی یک دوره مالی داشته باشند.

موبایل و تبلت

با طراحی کنش گر (responsive) کلیک، براحتی بر روی موبایل و تبلت نیز می‌توانید کسب و کار خود را مدیریت کنید.

بارکد خوان و چاپ بارکد

نرم افزار کلیک قابلیت اتصال با بارکخوان در فاکتورها و نیز تعریف و تولید بارکد در هنگام تعریف کالاها را برای فروشگاه‌ها فراهم می‌کند.

question