قابل اجرا بر روی انوع دستگاه ها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

قابل اجرا بر روی انوع دستگاه ها

نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک قابلیت اجرا بر روی انواع دستگاه ها را دارد. این ویژگی از دو جهت قابل بررسی است. اول اینکه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی شده است. اما واکنش گرا چیست و چه مزیتی دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

طراحی ریسپانسیو چیست ؟

طراحی وب سایت ریسپانسیو(RWD) ، یک فرآیند طراحی سایت است که باعث می شود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش به خوبی مشاهده شود. محتوا، طراحی و عملکرد در تمام دستگاه ها مطابق با همان دستگاه می باشد. در سال های اخیر با توجه به افزایش استفاده از دستگاه های هوشمند و تلفن های همراه ، طراحی وب سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است. امروزه بیش از نیمی از ترافیک وب سایت ها از طریق تلفن های همراه می باشد. همچنین گوگل از سال ۲۰۱۵، طراحی سایت ریسپانسیو (RWD) را یکی از عوامل رتبه بندی اعلام کرد.

همچنین با افزایش چشمگیر تنوع تلفن های همراه که اندازه های و نمایشگر های متنوعی دارند طراحی ریسپانسیو بیش از پیش احساس می شود.

تمام موارد بالا در جهت سایت های معمول و روزمره ای است که در طول روز با آنها سر و کار داریم. اهمیت این مسئله برای نرم افزارها حسابداری آنلاین دو چندان است.چون برای کاربران و حسابداران مهم است که بتوانند در هر لحظه و با هر دستگاهی که در اختیار دارند به نرم افزار دسترسی داشته باشند و بتوانند کارهای خود را انجام دهند.

با توجه به موارد گفته شده اهمیت طراحی واکنش گرا کاملا مشخص است. در همین زمینه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک کاملا واکنش گرا طراحی شده است. نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک این قابلیت را دارد که بر روی ۵ نوع اندازه مختلف به راحتی و بدون هیچ مشکلی اجرا شود. این ۵ مورد به شرح زیر است :

  • دستگاه های خیلی کوچک شامل موبایل ها و کلیه دستگاه ها با نمایشگر کوچک
  • دستگاه های کوچک شامل نسل جدید تلفن های همراه که نمایشگر های بزرگتری دارند.
  • دستگاه های متوسط شامل تبلت ها و ….
  • دستگاه های بزرگ شامل کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ ها
  • دستگاه ها و نمایشگر های بزرگ

همان طور که گفته شد نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به راحتی بر روی تمام دستگاه ها قابل اجرا بود و کابران می توانند به راحتی و در هر لحظه کارهای خود را انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *