گزارش موجودی کالاها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

گزارش موجودی کالاها

در قسمت گزارش موجودی کالا می‌توانیم موجودی کلیه کالاها را به صورت مقداری و ریالی استخراج نموده و چاپ یا خروجی WORD , EXCEL و یا PDF برای آن تهیه کنیم.
جهت استفاده از گزارش موجودی کالا از سرفصل مشاهدات منوی انبارداری > گزارش موجودی کالا را انتخاب می‌نماییم و به صفحه زیر هدایت می‌شوید :

گزارش موجودی کالا

در ابتدای این صفحه با این گزینه ها مواجه می‌شوید: نمایش آخرین قیمت ورودی کالاها و نمایش آخرین قیمت خروجی کالاها و نمایش کالاها با موجودی صفر و منفی و همچنین نمایش فقط کالاهای با موجودی صفر و منفی را بسته به نیاز انتخاب می‌نمایید.

در کادر مخصوص به انبارها می‌توان انبار مورد نظر که کالای موردنظر در آن قرار دارد را انتخاب نمود. پر کردن این فیلد الزامی نمی باشد.

درکادر مخصوص به کالاها، کالا یا گروه کالایی موردنظر را انتخاب می‌نمائیم. می‌توان در این فیلد هم  اطلاعاتی وارد نکرد. در کادر بعدی بازه زمانی مورد نظر را انتخاب کرد. بازه زمانی می‌تواند برای یک روز هم انتخاب شود. در فیلد مخصوص شرح گروه کالا کافیست نام گروه کالایی را وارد کنیم. درتصویر زیر فقط تاریخ را وارد کرده‌ایم. خروجی این گزارش را بدین صورت مشاهده می‌نمائید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *