سفارشات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

سفارشات

در اینجا قصد داریم به معرفی زیرسیستم سفارشات نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک بپردازیم. این زیرسیستم یک امکان کاربردی و منحصر به فرد در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک می باشد. در برخی کسب و کارهای درخواست و سفارش مشتری دارای پارامترهای خاص و منحصر به فرد است. از این رو نمی توان با پارامترهای معمول حسابداری نیازهای خود را برطرف نمود. در اینجاست که زیرسیستم سفارشات به ما کمک میکند تا بتوانیم متناسب با پارامترهای کسب و کار خود فعالیت های حسابداری خود را نیز انجام دهیم.

در زیرسیستم سفارشات باید مشخصه مورد نظر خود را تعریف کنیم . برای اینکار لازم است تا ابتدا نوع مشخصه و گروه مشخصه تعریف شود.

در قسمت نوع مشخصه باید نوع داده مشخصه که قرار است تعریف کنیم . به عنوان مثال نوع داده مشخصه عددی، حروفی، انتخابی و یا هرنوع دیگری که مورد نیاز ما است را تعریف می کنیم.

پس از تعریف نوع مشخصه باید گروه مشخصه را تعریف کنیم. اطلاعات سفارش میتواند در گرو‌های مختلف طبقه بندی شوند . طبقه‌بندی‌های مختلف در گروه مشخصه تعریف می‌شوند.

پس از تعریف نوع مشخصه و گروه مشخصه حالا می توانیم مشخصه مورد نظر خود را ایجاد نماییم.

جهت اینکار از قسمت اطلاعات بر روی گزینه مشخصه ها کلیک می کنیم. در صفحه باز شده بر روی گزینه +مشخصه‌جدید کلیک میکنیم. در صفحه باز شده فیلدها مورد نظر را وارد می کنیم و سپس بر روی گزینه ذخیره یا تایید کلیک می کنیم.

پس از اینکه پارامترهای مورد نیاز خود را تعریف کردیم می توانیم سفارش مورد نظر خود را ثبت کنیم. برای اینکار از قسمت عملیات بر روی گزینه سفارشات کلیک میکنیم. در صفحه باز شده بر روی گزینه +سفارش‌جدید کلیک می کنیم.

در صفحه باز شده با فیلدهای مورد نظر را وارد می کنیم و سپس سفارش خود را ثبت می نماییم.