لیست قیمت فروش

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

لیست قیمت فروش

در نرم‌افزار حسابداری کلیک می‌توانیم چندین لیست قیمت فروش برای کالاها تعریف نموده و به هر کدام قیمت‌های خاص داد. در هر لیست قیمت کلیه کالاهای تعریف شده در انبار وجود داشته و برای هر کدام می‌توان قیمت خاص تعریف نمود. هر یک از لیست قیمت‌های فروش می‌تواند برای بازه زمانی خاصی تعریف گردند.

برای تعریف لیست قیمت فروش به شاخه لیست قیمت‌های فروش در سرفصل اطلاعات منوی خرید و فروش رفته و صفحه زیر باز می‌شود:

لیست قیمت

در این صفحه ابتدا لیستی از قیمت‌های فروشی که قبلا در سیستم تعریف کرده‌اید را مشاهده می‌کنید که می‌توانید برای ویرایش یا اضافه نمودن کالای جدید به لیست قیمت موردنظر بروی آن کلیک کنید. درکادر سمت چپ مشخص شده علامت‌هایی را مشاهده می‌نمائید که هرکدام معرف کاری برای استفاده بهتر می‌باشند. اولین گزینه سمت چپ باعث مخفی شدن صفحه می‌شود. دومین گزینه همان تازه‌سازی و یا در اصطلاح عامیانه refresh می‌باشد. و سومین گزینه مربوط به انتقال لیست قیمت از دوره قبلی به دوره جدید می‌باشد. برای اینکه لیست قیمت جدیدی ایجاد کنید برروی +لیست قیمت جدید کلیک می‌کنیم.

درکادر مخصوص عنوان و شرح نام لیست قیمت موردنظر را وارد می‌کنیم. و تاریخ مدت زمانی که از لیست قیمت استفاده می‌شود را وارد می‌کنیم. در جدول کد کالاهایی که می‌خواهید قیمت‌گذاری نمایید را وارد کرده که برای این کار لازم نیست کد کالا را حفط باشید. با نوشتن قسمتی از نام کالا لیستی از کالاها را با همان نوشته برای شما نشان خواهد داد که کالای موردنظر را انتتخاب می‌کنید. سپس قیمت را نوشته و در ستون تخفیف و درصد ویزیتوری در صورت لزوم درصدهای مورد نظر را وارد می‌نمائید و در قسمت گروه‌های کاربران، به گروه‌های مرتبط اجازه دسترسی می‌دهید و در انتها دکمه تایید را کلیک می‌نمائید.

مهم!

نکته‌ای که در این قسمت وجود دارد در قسمت بالای فهرست جدول، فیلدهای قیمت و تخفیف و پورسانت و همچنین از کالای … تا کالای … و همچنین گروه‌کالایی و دکمه‌های افزودن را مشاهده می‌کنید.و این بدین منظور می‌باشد که در فیلدهای قیمت و تخفیف و .. برای زمانیست که قیمت کالاها و درصد تخفیف و ویزیتوری آن‌ها باهم یکسان است و با وارد کردن در این قسمت و انتخاب کالاها از اولین کد تا آخرین کد یا تنها با انتخاب گروه‌کالایی موردنظر و در نهایت با کلیک کردن بر روی دکمه +افزودن کالاهای موردنظر با قیمت یکسان و درصد تخفیف یکسان را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *