خرده فروشی آنلاین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خرده فروشی آنلاین

تجارت الکترونیک تا سال ۲۰۲۲ بیش از ۱۷ درصد کل فروش خرده فروشی ایالات متحده را تشکیل خواهد داد. Forrester پیش بینی می‌کند که فروش آنلاین از کل خرده فروشی های ایالات متحده تا سال ۲۰۲۲، ۱۷درصد خواهد بود. که بیشتر از مقدار اعلام شده‌ی سال ۲۰۱۷ یعنی۱۲.۷درصد می‌باشد. این آماری است که با توجه به پیش بینی خرده فروشی آنلاین Forrester بدست آمده و توسط Digital Commerce ۳۶۰ ذکر شده است، در این گزارش همچنین انتظار می‌رود که فروش انلاین ایالات متحده در سال ۲۰۱۷ تا ۱۳درصد رشد کند که پنج برابر سریعتر از رشد فروش آفلاین پیش بینی شده و برآوردهای فدراسیون خرده فروشی ملی است.

تعجب آور نیست که آمازون یکی ازعامل های اصلی این رشد فروش آنلاین باشد. این گزارش می‌گوید ۸۳ درصد از بزرگسالان آنلاین آمریکا در سال ۲۰۱۶ کالایی را از آمازون خریداری کرده اند و ۵۵ درصد آنها از آمازون به عنوان یک ابزار تحقیق قبل از خرید استفاده کرده اند. این نشان می‌دهد که این شرکت به شدت برای فرایند شناسایی و خرید محصول ثابت شده است، و همانطور که آمازون خود را رشد و بهبود می‌دهد، فروش تجارت الکترونیک نیز گسترش می‌یابد. آمازون با پیشنهاد ویژگی هایی مانند Spark شناسایی محصولش را گسترش می‌دهد، و می‌تواند قدرت خود را برای فروش بیشتر از طریق تجارت الکترونیک افزایش دهد. این موضوع تهدیدی برای رقبائی می‌باشد که در برابر تجارت الکترونیک مبارزه می‌کنند تا به حیات خود ادامه دهند.

خرده فروشان آجر و سیمان در سمت اشتباهی از تغییر دیجیتال خرده فروشی قرار گرفته اند و با بسیاری از چالش های خطرناک مواجه اند، فروش فروشگاه را کاهش داده و بسته شدن فروشگاه را افزایش می دهند. در دو سال گذشته، شرکت کارگزاری اعتباری سوئیس در گزارش اخیر خود گفت: بیش از ۸۶۰۰ فروشگاه خرده فروشی ممکن است در سال جاری در ایالات متحده آمریکا بسته شوند. این در حالی است که تجارت الکترونیک و تمرکز روی یک محصول و خدمات خاص در حال افزایش تجارت دیجیتال و کسب موفقیت است. هیچ شرکتی بیش از آمازون در تجارت الکترونیک موفق نبوده است، طبق گفته Slice Intelligence در سال گذشته آمازون ۵۳ درصد رشد فروش آنلاین ایالات متحده را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از خرده فروشان آجر و مصالح شروع به استفاده از روش های اجرای همه جانبه می‌کنند که مکان های فروشگاه آنها و موجودی درون فروشگاه را به منظور رقابت بهتر در تجارت الکترونیک تقویت می‌کند. این خدمات همه جانبه از جمله انتقال از فروشگاه و کلیک و جمع آوری، می‌تواند به خرده فروشان کمک کند تا تبدیل شدن به سیستم دیجیتال را به صورت زیر مدیریت کنند:

  • افزایش فروش آنلاین با ارائه گزینه های تحویل ارزان تر و راحت تر برای خریداران آنلاین
  • محدود کردن رشد هزینه حمل و نقل به دلیل افزایش حجم فروش آنلاین با استفاده ازتقویت شبکه های فروشگاه برای تحویل
  • نگه داشتن فروشگاه های مرتبط با تبدیل آنها به مراکز تحویل، که مشتریان را برای انتخاب سفارشات آنلاین جذب می‌کند.

با این حال، تعداد اندکی از خرده فروشان این خدمات اجرایی جدید را به دست آورده اند. در حالی که این شرکت ها سال ها برای بهینه سازی زنجیره های عرضه و تدارک خود جهت ارائه کالاها به فروشگاه ها و یا به طور مستقیم به مشتریان صرف کرده اند، باز هم باید چگونگی سودآوری مکان فروشگاه خود را در فرآیند تحویل تجارت الکترونیکی ارزیابی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *