چند زبانه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

چند زبانه

حضور در بازارهای بین المللی و ارائه خدمات و محصولات در خارج از کشور لزوم ایجاد زیر ساخت‌های نرم افزاری منطبق با شرایط کشور مقصد را به امری ضروری تبدیل نموده است. در این راستا استفاده از نرم افزارهای موجود در کشور مقصد به دلیل عدم آشنایی و احاطه کامل مدیران و سرمایه گذاران به اینگونه نرم افزارها دارای ریسک بالا بوده و تهیه چنین نرم‌افزارهایی هزینه بسیار بالایی را به مجموعه تحمیل می‌کند. این موضوع در صورتی که مدیران و کارشناسان دارای تنوع زبان باشند و یا برخی از مدیران، کارشناسان، حسابداران و دیگر افراد مؤثر در شرکت احاطه کافی به زبان انگلیسی نداشته باشند امر نظارت، کنترل و هدایت شرکت را با مشکل جدی روبرو خواهد نمود. از دیگر سو، تجارت در چند کشور مختلف و نظارت واحد بر روی فعالیت‌های انجام شده در این کشورها مستلزم توانایی بسیار بالای نرم‌افزار در مدیریت تنوع ارزهای مبادله شده در کلیه فعالیت‌های خرید، فروش  مالی و لجستیک می‌باشد. در چنین شرایطی هوشمندانه ترین انتخاب ، تهیه نرم افزاری می باشد که زبانهای مختلف را تحت پوشش قرارداده یا اصطلاحا چند زبانه باشد و هرکاربر قادر باشد با زبان مطلوب خود از نرم افزار استفاده نماید.
نظر به نقش مهم توانمندی نرم افزار در فرایندهای اجرائی هر سازمان اگر شما واجد یکی از شرایط زیر باشید بکارگیری نرم افزار چند زبانه حسابداری و بازرگانی آنلاین کلیک راهکاری هوشمندانه و مؤثر خواهد بود.

اگر نیاز به یک نرم افزار جامع و یکپارچه چند زبانه برای کلیه فرآیندهای سازمان شامل خرید و فروش، انباداری، حسابداری، خزانه‌داری، حقوق و دستمزد، تولید ، بهای تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان می‌باشید.

اگر اقدام به سرمایه گذاری، ثبت شرکت، افتتاح فروشگاه و یا هرنوع بنگاه اقتصادی در خارج از کشور نموده‌اید و احتیاج به نرم‌افزاری دارید که کاربران، کارکنان و دیگر افراد بومی مرتبط با تجارت شما بتوانند براحتی با زبان مورد نظر خود از آن استفاده نمایند.
اگر فرایند تجاری شما غیر متمرکز بوده و دارای شعب، نمایندگی‌ها و فروشگاهای متعدد در کشور های مختلف هستید و قصد کنترل و نظارت زیر مجموعه‌های خود از راه دور بصورت تفکیکی و تلفیقی را دارید.

اگر سرمایه گذاران و شرکاء غیر ایرانی شما نیاز به دسترسی به اطلاعات ثبت شده در نرم افزار با زبان غیر فارسی دارند اما کاربران اجرائی شما صرفأ توانایی کار با نرم افزار به زبان فارسی را دارا می‌باشند.

اگر بخشی از فعالیت‌های شما مانند تولید، خرید و تأمین کالا و محصولات در یک کشور و بخش دیگر آن مانند بازاریابی و فروش در کشور دیگر و با زبان دیگر انجام می‌گردد.

اگر در تجارت خود به دلیل عدم تمرکز فعالیت‌ها در یک کشور دارای تنوع ارز می‌باشید به نحوی که برخی از مراودات مالی مانند خرید محصول با یک ارز و برخی دیگر از فعالیت‌ها با ارز دیگر انجام می‌پذیرد.

اگر نرم‌افزارهای خارجی متداول پاسخگوی بخشی از فعالیت‌های خاص و منحصر بفرد شما نیستند و نیاز به یک نرم افزار بین المللی دارید که توانایی گسترش و تامین نیازهای اختصاصی شما از طریق مادول های اختصاصی را داشته باشد.

چنانچه شما خود را عضو یکی از گروه های فوق می‌دانید و یا در جستجوی یک نرم افزار جامع بین المللی هستید نرم افزار چند زبانه حسابداری و بازرگانی تحت وب کلیک با ۹ سال سابقه و امکانات منحصر بفرد به شرح زیر به شما پیشنهاد می‌گردد:

نسخه چند زبانه حسابداری آنلاین کلیک مجموعه‌ای جامع و یکپارچه از نرم‌افزارهای مورد نیاز هر سازمان می‌باشد که تمامأ بصورت علمی و عملیاتی ترجمه شده و کلیه بخش‌های مختلف تجارت شما شامل حسابداری، خزانه‌داری، خرید و فروش، انبارداری، حقوق دستمزد، تولید، بهای تمام شده و مدیریت ارتباط با مشتریان قادر خواهند بود بصورت کامل به زبان‌های مختلف از آن استفاده نمایند. نسخه چند زبانه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک بر اساس استانداردهای بین المللی تدوین و طراحی گردیده و مبتنی بر نیازهای تجارت خارج از کشور ارائه می‌گردد.
ترجمه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک بصورت کاملأ علمی و مبتنی بر اصطلاحات و کلمات تخصصی در بخش‌های مالی، بازرگانی، حسابداری و اداری توسط متخصصین مسلط به زبان‌های مربوطه که احاطه کامل به این اصطلاحات دارند انجام شده که در نتیجه آن تعامل کلیک و امکانات موجود بصورت مطلوب با کاربران خارج از کشور برقرار می‌گردد.
رابط های کاربری، فرم ها، گزار ش‌ها و دیگر بخش‌های نرم افزار آنلاین لیک بر اساس زبان مورد استفاده هر کاربر بصورت چپ به راست و یا راست به چپ و کاملأ هوشمند چیدمان و نمایش داده می‌شود.
هرکاربر می تواند با فشار دادن یک دکمه زبان نرم افزار را تغییر داده و کلیه رابطه های کاربری و گزارش های خود را به زبان انتخاب شده مشاهده نماید. مدیر نرم افزار قادر خواهد بود زبان‌های قابل استفاده هر کاربر را تعیین نماید.
کلیه اطلاعات پایه مانند طبقه بندی، کدینگ حساب‌ها و دیگر داده های پایه مورد نیاز در کلیک بصورت تخصصی ترجمه شده و بدین ترتیب کاربران نیاز به ترجمه اینگونه داده‌ها ندارند. کلیک مجهز به زیر سیستم ارزی بسیار پیشرفته می‌باشد که توسط آن قادر خواهید بود هرنوع فعالیت را براساس ارز پایه و ارز دوم ثبت و نگهداری نمایید و با این امکان ویژه شما می‌توانید تمامی فعالیت‌های روزمره خود شامل خرید و فروش، دریافت و پرداخت و غیره را با ارز پایه ثبت نموده و معادل ارز دوم آن را مشاهده نمایید و یا این عملیات را با ارز دوم ثبت و معادل ارز پایه آن را مشاهده نمائید .

برای تغییر زبان در نرم افزار آنلاین کلیک، از زیرسیستم امکانات > تنظیمات را انتخاب کرده و در تب سیستمی >  فرم عمومی گزینه سیستم دارای چند زبان می‌باشد را علامت زده و ذخیره می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *