موبایل و تبلت

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

موبایل و تبلت

نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک قابلیت اجرا بر روی انواع دستگاه ها به خصوص انواع موبایل و تبلت را دارد. این ویژگی از دو جهت قابل بررسی است. اول اینکه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به صورت کاملا ریسپانسیو و واکنش گرا طراحی شده است. اما واکنش گرا چیست و چه مزیتی دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

موبایل و تبلت

طراحی ریسپانسیو چیست ؟

طراحی وب سایت ریسپانسیو(RWD) ، یک فرآیند طراحی سایت است که باعث می شود صفحات وب به خوبی بر روی انواع دستگاه ها و صفحات نمایش به خوبی مشاهده شود. محتوا، طراحی و عملکرد در تمام دستگاه ها مطابق با همان دستگاه می باشد. در سال های اخیر با توجه به افزایش استفاده از دستگاه های هوشمند و تلفن های همراه ، طراحی وب سایت ریسپانسیو بسیار اهمیت پیدا کرده است. امروزه بیش از نیمی از ترافیک وب سایت ها از طریق تلفن های همراه می باشد. همچنین گوگل از سال ۲۰۱۵، طراحی سایت ریسپانسیو (RWD) را یکی از عوامل رتبه بندی اعلام کرد.

همچنین با افزایش چشمگیر تنوع تلفن های همراه که اندازه های و نمایشگر های متنوعی دارند طراحی ریسپانسیو بیش از پیش احساس می شود.

تمام موارد بالا در جهت سایت های معمول و روزمره ای است که در طول روز با آنها سر و کار داریم. اهمیت این مسئله برای نرم افزارها حسابداری آنلاین دو چندان است.چون برای کاربران و حسابداران مهم است که بتوانند در هر لحظه و با هر دستگاهی که در اختیار دارند به نرم افزار دسترسی داشته باشند و بتوانند کارهای خود را انجام دهند.

با توجه به موارد گفته شده اهمیت طراحی واکنش گرا کاملا مشخص است. در همین زمینه نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک کاملا واکنش گرا طراحی شده است. نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک این قابلیت را دارد که بر روی ۵ نوع اندازه مختلف از انواع موبایل و تبلت به راحتی و بدون هیچ مشکلی اجرا شود. این ۵ مورد به شرح زیر است :

 • دستگاه های خیلی کوچک شامل موبایل ها و کلیه دستگاه ها با نمایشگر کوچک
 • دستگاه های کوچک شامل نسل جدید تلفن های همراه که نمایشگر های بزرگتری دارند.
 • دستگاه های متوسط شامل تبلت ها و ….
 • دستگاه های بزرگ شامل کامپیوتر های شخصی و لپ تاپ ها
 • دستگاه ها و نمایشگر های بزرگ

اما یکی دیگر از امکانات نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک نسخه اندروید آن می باشد که در کنار طراحی ریسپانسیو قابلیت اجرا بر روی انواع دستگاه ها به ویژه انواع موبایل و تبلت ، سرعت و کارایی را افزایش چشم گیری داده است. در ادامه به بررسی نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک و امکانات آن می پردازیم.

امروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست.مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.ضمن اینکه ارتباط میان تجارت و تکنولوژی دیرزمانی است که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره باعث شده که ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد.

از گذشته تا به امروز حسابداری دستخوش تغییرات بسیاری بوده است. روی کار آمدن نرم افزار حسابداری اندروید توانسته تا حد زیادی از مشکلات متداول حسابداری به روش‌های سنتی بکاهد. استفاده از ابزارهای هوشمند مانند، تبلت، موبایل، کامپیوتر، لپ‌تاپ و … توانسته دستیابی به این امکان را ساده‌تر نماید. یعنی حسابداری به روش مکانیزه و با استفاده از نرم افزار حسابداری اندروید ساده‌تر است.

افرادی که از دیرباز در حسابداری مشغول بوده‌اند نسبت به افراد تازه‌کار، تفاوت را بهتر درک می‌کنند. چراکه تسهیل امور حسابداری از طریق نرم افزار حسابداری و نرم افزار مالی ملموس‌تر است.

اخیراً، استفاده از نرم افزار حسابداری، موجب ایجاد تغییرات چشمگیری در امور مالی واحد‌های تجاری شده و تاثیرات زیادی در رونق بازار کسب و کار گذاشته است. در واقع، استفاده از این نرم افزارها باعث سرعت بخشیدن به امور مالی، حسابداری در زمینه های مختلف کاربردی می‌شود. بخش‌های اصلی که نرم افزار حسابداری در آن نقش مهمی را ایفا میکند شامل انبار‌داری و دارایی، حساب‌های بانکی و صندوق‌ها، صورت‌های مالی میباشد. سرعت بخشیدن و سهولت کار در بخش حسابداری موجب رونق و سوددهی بیشتر در بازار کسب و کار می شود.

لزوم استفاده از تکنولوژی ها جدید و همچنین نیاز کاربران و ارائه بهترین خدمات به مشتریان متخصصین کلیک را برآن داشت تا همگام با پیشرفت تکنولوژی اقدام به تولید نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک نمایند. استفاده از نسخه اندروید باعث سرعت بخشیدن به کارها و تسریع روند حسابداری و همچنین دسترسی راحت تر به اطلاعات حسابداری در هر لحظه برای کاربران می شود. در نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک سعی شده تا امکانات مورد نیاز کاربران قرار گیرد تا هر کاربری که از آن استفاده می کند با خیال راحت به فعالیت های خود بپردازد.

امکانات نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به شرح زیر است :

 

 • فاکتور : در این قسمت می توانید فاکتور خود را پس از انتخاب انبار و لیست قیمت و همچنین نام مشتری ثبت کنید. همچنین می توانید از دوربین گوشی همراه به عنوان بارکد خوان استفاده نمایید. لازم به ذکر است که امکان محاسبه تخفیف نیز وجود دارد.
 • لیست فاکتور ها : در این قسمت لیست فاکتور های ثبت شده خود را می توانید مشاهده نمایید.همچنین می توانید با انتخاب فاکتور آن را چاپ نمایید.
 • لیست فاکتور های برگشتی : در این قسمت لیست فاکتور های برگشتی را مشاهده می نمایید.
 • برگشت فاکتور : در اینجا می توانید فاکتور برگشت از فروش را ثبت نمایید.
 • گزارش اقلام فاکتور فروش : در این قسمت می توانید گزارش اقلام فاکتور فروش را مشاهده و چاپ نمایید.
 • گزارش فروش : با این امکان می توانید گزارش فروش خود را مشاهده نمایید.
 • نمودار ربته بندی فروش : این امکان جهت مشاهده نمودار رتبه بندی فروش قرار داده شده است.
 • عملکرد اشخاص : با استفاده از این گزینه میتوانید گزارش عملکرد اشخاص را مشاهد نمایید.
 • و….

نکته خیلی مهم در مورد نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک این است که این نسخه با نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به صورت لحظه ای در ارتباط است و تمام فعالیت ها مستقیما بر روی دیتابیس اصلی ثبت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *