ویزیتورها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ویزیتورها

عمده شرکتها برای فروش کالا و محصول خود از بازاریاب و ویزیتور استفاده می‌کنند که ممکن است به آنها درصدی از مبلغ فاکتور بعنوان درصد همکاری پرداخت گردد.

برای تعریف ویزیتور به منوی خرید و فروش رفته در سرفصل اطلاعات شاخه ی ویزیتور را زده تا پنجره‌ای به شکل زیر باز گردد:

ویزیتور

در این قسمت ویزیتورهای تعریف شده را مشاهده می‌کنید.

برای ایجاد ویزیتور جدید، در این قسمت دکمه +ویزیتور جدید را کلیک می‌کنیم تا صفحه زیر باز شود:

همانظور که ملاحظه می‌نمائید صفحه ای با فیلدهای متفاوت گشوده می‌شود .که در این فیلدها اطلاعاتی درمورد ویزیتور موردنظر را وارد می‌کنیم. نظیر فیلدشخص، فیلدتفضیلی، عنوان، نام شخص، نوع شخص، کداقتصادی، کدملی، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه، آدرس، ایمیل، تاریخ عضویت و…. را می‌توان وارد کرد. برای تعریف ویزیتور همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، به کد تفضیلی و کدشخص نیاز داریم. که در کنار هر تکمیل خودکار مربوطه علامت مثبتی به عنوان میانبر برای ایجاد کردن کد جدید برای حساب تفضیلی و همچنین کد شخص وجود دارد. البته اگر کد تفضیلی و کد شخص را قبلاَ در زیرسیستم مربوط به خود ایجاد کرده باشید در اینجا در فیلد مربوطه تنها نام را وارد کرده و سپس انتخاب می‌کنید. در قسمت عنوان، آقا یا خانم را نوشته و در قسمت نام هم نام فرد مورد نظر را می‌نویسیم. همینطور سایر اطلاعات را وارد کرده و در قسمت کاربر، کاربر مورد نظر را انتخاب کرده و در انتها تائید می‌کنیم. سایر اطلاعات مربوط به شخص ویزیتور نیز در این قسمت ثبت می گردد.

درهنگام واردکردن اطلاعات شخص در قسمت عنوان می‌توانید ازکلمات (آقای \ خانم \ شرکت) استفاده فرمایید و درقسمت حساب تفصیلی اگر ویزیتورها را در زیرگروه اشخاص حقیقی یا مشتریان ایجاد کرده باشید می‌توانید سطح آن را نیز مشخص نمایید.

کد تفصیلی با کلیک برروی کد به صورت خودکار اختصاص می‌یابد و در قسمت عنوان نام ویزیتور را وارد می‌فرمایید. امکان دیگری که برای استفاده کنندگان نرم افزار در نظرگرفته شده است انتخاب تصویر ویزیتور تا حداکثر MB1 می‌باشد. برای هر ویزیتور می‌توان چهار نوع درصد خاص تعریف نمود که برای هر فاکتور از آنها می‌توان استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *