تنخواه داران

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تنخواه داران

اگر در شرکت هزینه های جزیی توسط تنخواه داران انجام می‌شود می‌توانیم از قسمت تنخواه‌گردانی سیستم استفاده کنیم.

برای این کار ابتدا باید شخص تنخواه‌دار را تعریف کنیم. درقسمت سرفصل اطلاعات منوی خزانه‌داری شاخه تنخواه‌داران را انتخاب می‌نمائیم. و صفحه زیر را مشاهده می‌کنیم:

همانطور که مشاهده می‌کنید، در ابتدا لیستی از تنخواه داران در قسمت فهرست نمایان می‌شود. برای ایجاد تنخواه‌دار جدید، همانطور که در تصویر فوق مشخص شده +تنخواه‌دار جدید را کلیک کرده و درصفحه زیر اطلاعات تنخواه‌دار را وارد می‌نمائیم:

همانطور که مشاهده می‌شود همانند سایر قسمتها نیاز به حساب تفضیلی برای ایجاد تنخواه‌دار می‌باشد. اگر از قبل کد حساب تفصیلی تنخواه‌دار وجود داشته باشد که نام تنخواه‌دار را وارد کرده و آن را انتخاب می‌نمائیم در غیر این‌صورت در همین قسمت با زدن دکمه مثبت در انتهای فیلد تفضیلی تنخواه‌دار مورد نظر را ایجاد می‌کنیم. شماره تنخواه‌دار به صورت اتومات داده می‌شود. در قسمت عنوان هم نام تنخواه‌دار را باپسوند تنخواه‌دار می‌نویسیم. با تیک‌دار کردن فیلد مربوط به غیرفعال تنخواه‌دار مورد نظر غیرفعال می‌شود. در انتها تائید می‌کنیم و تنخواه‌دار موردنظر در قسمت فهرست نمایان می‌شود. لیست صورت هزینه‌های انجام شده توسط شخص تنخواه‌دار در منوی عملیات خزانه‌داری قابل ثبت می‌باشد. برای شارژ حساب تنخواه‌دار در قسمت عملیات خزانه‌داری اگر به صورت نقدی پرداخت کنیم در قسمت پرداخت نقدی بعد از انتخاب کردن تاریخ و صندوق درقسمت دریافت کننده نام تنخواه‌دار، سپس مبلغی که شارژ می‌کنیم و در قسمت بابت هم بابت شارژ تنخواه‌دار را انتخاب می‌کنیم و در قسمت شرح هم توضیحات لازم را نوشته و تایید می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *