خروجی اکسل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خروجی فایل اکسل

اکسل یکی از نرم‌افزارهایی است که در عین سادگی دارای قابلیت‌های بسیاری بوده و حسابداران می‌توانند از آن برای تهیه‌ی گزارشات حسابداری و انجام امور حسابداری استفاده کنند. این نرم‌افزار که یکی از زیرمجموعه‌های مجموعه‌ی نرم‌افزاری آفیس محسوب می‌شود، امکان انجام عملیات ریاضی مربوط به حسابداری مانند محاسبه‌ی میزان ساعات کاری، محاسبه‌ی حقوق بر اساس ساعت کار، تنظیم و ثبت صورت‌های مالی و… را برای حسابداران فراهم می‌کند.
خروجی اکسل

اکسل به‌نوعی با شغل حسابداری پیوند خورده است و می‌تواند مکمل مهارت‌ها و توانایی‌های یک حسابدار قرار بگیرد. این نرم افزار به دلیل داشتن محیطی ساده و همین‌طور امکاناتی مفید و منعطف بودن علاوه بر اینکه در حسابداری‌های شخصی و عمومی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد، در تهیه گزارشات مالی ، یکی از نرم‌افزارهای مهم برای حسابدارن به شمار می‌آید که یادگیری آن به‌عنوان پیش‌زمینه استفاده از نرم افزارهای حسابداری از اولویت ویژه برخوردار است. محاسبات در اکسل با دقت و سرعت انجام می‌شوند و تنها چیزی که نیاز دارد وارد کردن اطلاعات صحیح می‌باشد. یک حسابدار اگر بر اکسل تسلط داشته باشد، می‌تواند کارهای خود را به راحتی انجام دهد و سرعت کار و دقت بالایی نیز داشته باشد.

همین ویژگی های اکسل باعث شده است که خروجی اکسل گزارشات در نرم افزار های حسابداری یکی از ویژگی ها ضروری باشد. به همین جهت در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک خروجی اکسل به عنوان یکی از خروجی های گزارشات قرار گرفته است.

علاوه بر آن در تمامی گزارشات امکان خروجی به صورت فایل WORD و یا PDF وجود دارد.

به عنوان مثال از زیر سیستم خرید و فروشعملیات > فاکتور فروش  را انتخاب می‌کنید. وارد صفحه فهرست فاکتور فروش می‌شوید. در انتهای صفحه فهرست ستون عملیات دکمه چاپ فاکتور فروش را کلیک کرده تا به صفحه چاپ فاکتور انتقال پیدا کنید. در این قسمت در ابتدای جدول پیش نمایش چاپ، خروجی WORD , EXCEL و یا PDF قابل مشاهده می‌باشد. با کلیک کردن بروی دکمه اکسل، فایل اکسل دانلود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question