شعبه پذیری

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

شعبه پذیری

یکی از پارامترهای مهم و کاربردی در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک شعبه پذیری است. امروزه یکی از دغدغه‌های سازمان‌ها، شرکت و هر نوع کسب و کاری افزایش سایز و حجم کاری آن مجموعه است. به عنوان مثال یک فروشگاه کفش فروشی را در نظر بگیریم. هنگام راه‌اندازی معمولا با یک شعبه و تعداد محدود پرسنل اقدام به راه‌اندازی می‌کنیم. اما پس از طی زمانی اندک به فکر توسعه و افزایش شعب کسب و کارمان می‌افتیم.

نگرانی هر مدیری در این حالت، مدیریت و بررسی شعب و تولید گزارشات سود و زیان آن‌هاست. دلیل این کار این است که چنانچه این توسعه توانایی پاسخ‌گویی به میزان سود مد نظر مدیران را نداشته باشد، در این صورت بهترین تصمیم تعطیل کردن آن و یا تغییر دادن روش‌های مدیریتی آن می‌باشد.

شعبه پذیری در کلیک

در نرم‌افزار حسابداری آنلاین کلیک این موضوع به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی شده است. به این صورت که با تنها با تهیه یک نسخه از نرم‌افزار، امکان افزودن شعبه‌های مختلف، با کالاها و مشتریان و حساب‌های یکسان یا متفاوت وجود دارد. به این ترتیب مدیر سازمان می‌تواند به راحتی گزارشات سود و زیان هر شعبه را مجزا محاسبه کرده و مشاهده کند. این امکان وجود دارد که کالاها بین شعب یکسان باشد و یا فرق کند. این موضوع در مورد مشتریان و حساب‌های تفضیلی نیز صدق می‌کند.

انتقال کالا در شعبه پذیری

یکی از موارد رایج انتقال کالاها بین شعبه‌ها و درخواست کالا می‌باشد. مدیر شعبه تمایل دارد در هر لحظه اطلاع داشته باشد که میزان موجودی انبار در هر شعبه به چه میزان است و هر شعبه چه تعداد کالا درخواست می‌کند. این موضوع با فرم‌های «حواله و رسید انتقالی بین شعب» امکان پذیر است.

برای این امر کافی است به بخش انبارداری  > عملیات > حواله انتقالی بین شعب مراجعه کرده و درخواست کالای انتقالی را از شعبه مرکز و یا هر شعبه دیگری که مد نظر کاربر است صورت پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *