شعبه ها

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

شعبه ها

یکی از فاکتورهای مهم در نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک شعبه می‌باشد. تعداد شعبه هایی در هر پلن می تواند تعریف شود از قبل تعیین شده است. اگر مشتری بخواهد در یک پلن شعبه بیشتری داشته باشد، با پرداخت هزینه مورد نظر تعداد شعبه ها افزایش می‌یابد. برای تعریف شعبه باید پس از ایجاد سازمان و درج اطلاعات آن به منوی شعبه ها رفته و شعبه‌های سازمان را تعریف کنیم. دراین منو نیز ابتدا فهرست شعبه های ایجاد شده از قبل را مشاهده می‌کنیم.

این شاخه، درقسمت اطلاعات منوی حسابداری قابل مشاهده می‌باشد. با انتخاب آن با تصویر زیر مواجه می‌شویم :

در تصویر فوق نام شرکت که در قسمت اطلاعات سازمان وارد کرده‌ایم با زیرخط بنفش، نام شعبه(که در این قسمت وارد می‌کنیم)با زیرخط زرد، و دوره مالی که در قسمت بعد توضیح خواهیم داد مشخص شده‌اند.

برای ایجاد شعبه جدید نیز روی دکمه +ایجاد شعبه کلیک کرده و وارد پنجره‌ای به شکل زیر می‌شویم:

پس از وارد نمودن اطلاعات مربوط به شعبه ها مانند عنوان شعبه،کشور، استان، شهر، کدپستی، تلفن، موبایل، ایمیل، آدرس برای ثبت اطلاعات، با زدن دکمه تایید شعبه با مشخصات مذکور ایجاد می‌گردد. با وارد نمودن نام شعبه در قست شرح، نام شعبه را در بالای صفحه (زیرخط زرد) مشاهده می‌نمائید.

اما نکته قابل توجه اینست که زمانی‌که بخواهید شعبه جدید را ایجاد کنید ممکن است با این پیغام روبرو شوید:

که این مورد اولا نسبت به نوع نسخه‌ای که خریداری کرده‌اید متغیر می‌باشد؛ ثانیا امکان دسترسی برای ایجاد شعبه جدید را نداشته باشید که با دسترسی به قسمت ایجاد شعبه درگروه‌کاربری با صلاحدید مدیرارشد می‌توانید شعبه جدید ایجادکنید؛ درغیر این‌صورت برای ایجاد شعبه مازاد سیستم می‌توانید با پشتیانی کلیک تماس برقرارکرده و درخواست ایجاد شعبه جدید را بدهید.

مهم !

اگر از چندین شعبه استفاده می‌کنید حتما از همان آغاز کار پشتیبان کلیک را در جریان روال کاری خود در هر شعبه قرار دهید. چنانچه در هر شعبه اشخاص، کالاها و حساب‌های تفضیلی با هم مشترک باشند باید تنظیمات خاصی در نرم‌افزارتان اجرا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *