آنلاین و دردسترس

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

آنلاین و دردسترس

آنلاین و دردسترس بودن یک از مهم ترین نیازهای نرم افزارهای امروزه می باشد. یکی از دلایل ارائه‌ی نرم‌افزار حسابداری آنلاین، دوری از هزینه‌های متفاوت استقرار پروژه است. دلیل دیگر این موضوع به نگرانی اصلی برنامه‌نویسان از در دسترس بودن فایل‌های پروژه برمی‌گردد. آنچه به‌حق امری نگران‌کننده است. اگر فایل‌ها در دسترس اشخاص باشند، تغییرات غیرتخصصی روی آنها منجر به اختلال در نرم‌افزار می‌شود. مجموعه‌ی تولیدکننده را دچار فعالیت‌های اضافه می‌کند. بنابراین حسابداری آنلاین برای تولیدکنندگان نرم‌افزار امنیت شغلی به همراه می‌آورد. علاوه بر آن هزینه‌های اضافه‌ پشتیبانی ناشی از خرابی و کانفیگ سرور را از تولیدکننده کسر می‌کند. همین‌طور با ارائه‌ی قیمت‌های مناسب‌تر و بسته‌های رایگان، مشتریان بیشتری را در بازار خود نگه می‌دارد.
می‌توانید از فروشندگان نرم‌افزار حسابداری آنلاین ، نسخه‌ی دائمی بر روی سرور خود درخواست کنید. در این صورت ممکن است قیمت کمی متفاوت شود.

آنلاین و دردسترس

دلیل روی کار آمدن حسابداری آنلاین

در سال‌های پیش، نرم‌افزارهای زیادی با امکانات مختلف برای مدیران حسابداری وجود داشت. اما همگی در امکان دسترسی به نرم‌افزار و بررسی آرشیو سال‌های گذشته با مشکل مواجه بودند. زیرا معمولاً حسابداران سیستم حسابداری را روی کامپیوتر شرکت نصب می‌کردند. در نتیجه اگر در خارج از محیط کاری نیازی به آن داشتند با مشکل مواجه می‌شدند.

نرم‌افزار حسابداری آنلاین کلیک در واقع یک سیستم پیشرفته و درعین‌حال ساده است. در قالب یک وب‌سایت و به‌ صورت تحت وب به کاربران ارائه می‌شود. علاوه بر موارد ذکر شده، مهمترین ویژگی‌های حسابداری آنلاین عبارتند از:

• امکان دسترسی آسان از طریق کامپیوتر، لپ‌تاپ، تبلت و یا موبایل
• به‌روزرسانی همیشگی
• رفع مشکلات نرم‌افزار بدون نیاز به نصب مجدد
• کنترل از راه دور

نرم‌افزار حسابداری تحت وب کلیک توانسته بیشتر کمبودهای حسابداری سنتی و دستی را رفع کند. مهمترین ویژگی نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک همیشه در دسترس بودن آن است. مخصوصاً برای یک مدیر! می‌توانید به صورت آنلاین در هر مکانی به سیستم دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *