اپلیکیشن نسخه اندروید

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

اپلیکیشن نسخه اندروید

امروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست.مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در بیزینس های خود پی برده اند.ضمن اینکه ارتباط میان تجارت و تکنولوژی دیرزمانی است که وجود داشته و ادامه دارد چراکه تکنولوژی همواره باعث شده که ارتباط بین تجارت ها آسان تر و سریع تر از قبل باشد.

از گذشته تا به امروز حسابداری دستخوش تغییرات بسیاری بوده است. روی کار آمدن نرم افزار حسابداری اندروید توانسته تا حد زیادی از مشکلات متداول حسابداری به روش‌های سنتی بکاهد. استفاده از ابزارهای هوشمند مانند، تبلت، موبایل، کامپیوتر، لپ‌تاپ و … توانسته دستیابی به این امکان را ساده‌تر نماید. یعنی حسابداری به روش مکانیزه و با استفاده از نرم افزار حسابداری اندروید ساده‌تر است.

افرادی که از دیرباز در حسابداری مشغول بوده‌اند نسبت به افراد تازه‌کار، تفاوت را بهتر درک می‌کنند. چراکه تسهیل امور حسابداری از طریق نرم افزار حسابداری و نرم افزار مالی ملموس‌تر است.

اخیراً، استفاده از نرم افزار حسابداری، موجب ایجاد تغییرات چشمگیری در امور مالی واحد‌های تجاری شده و تاثیرات زیادی در رونق بازار کسب و کار گذاشته است. در واقع، استفاده از این نرم افزارها باعث سرعت بخشیدن به امور مالی، حسابداری در زمینه های مختلف کاربردی می‌شود. بخش‌های اصلی که نرم افزار حسابداری در آن نقش مهمی را ایفا میکند شامل انبار‌داری و دارایی، حساب‌های بانکی و صندوق‌ها، صورت‌های مالی میباشد. سرعت بخشیدن و سهولت کار در بخش حسابداری موجب رونق و سوددهی بیشتر در بازار کسب و کار می شود.

لزوم استفاده از تکنولوژی ها جدید و همچنین نیاز کاربران و ارائه بهترین خدمات به مشتریان متخصصین کلیک را برآن داشت تا همگام با پیشرفت تکنولوژی اقدام به تولید نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک نمایند. استفاده از نسخه اندروید باعث سرعت بخشیدن به کارها و تسریع روند حسابداری و همچنین دسترسی راحت تر به اطلاعات حسابداری در هر لحظه برای کاربران می شود. در نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک سعی شده تا امکانات مورد نیاز کاربران قرار گیرد تا هر کاربری که از آن استفاده می کند با خیال راحت به فعالیت های خود بپردازد.

امکانات نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به شرح زیر است :

 

  • فاکتور : در این قسمت می توانید فاکتور خود را پس از انتخاب انبار و لیست قیمت و همچنین نام مشتری ثبت کنید. همچنین می توانید از دوربین گوشی همراه به عنوان بارکد خوان استفاده نمایید. لازم به ذکر است که امکان محاسبه تخفیف نیز وجود دارد.
  • لیست فاکتور ها : در این قسمت لیست فاکتور های ثبت شده خود را می توانید مشاهده نمایید.همچنین می توانید با انتخاب فاکتور آن را چاپ نمایید.
  • لیست فاکتور های برگشتی : در این قسمت لیست فاکتور های برگشتی را مشاهده می نمایید.
  • برگشت فاکتور : در اینجا می توانید فاکتور برگشت از فروش را ثبت نمایید.
  • گزارش اقلام فاکتور فروش : در این قسمت می توانید گزارش اقلام فاکتور فروش را مشاهده و چاپ نمایید.
  • گزارش فروش : با این امکان می توانید گزارش فروش خود را مشاهده نمایید.
  • نمودار رتبه بندی فروش : این امکان جهت مشاهده نمودار رتبه بندی فروش قرار داده شده است.
  • عملکرد اشخاص : با استفاده از این گزینه میتوانید گزارش عملکرد اشخاص را مشاهد نمایید.
  • و….

نکته خیلی مهم در مورد نسخه اندروید نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک این است که این نسخه با نرم افزار حسابداری آنلاین کلیک به صورت لحظه ای در ارتباط است و تمام فعالیت ها مستقیما بر روی دیتابیس اصلی ثبت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *