درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات رایان پردازش کلیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با دو تیم فنی و حسابداری و با هدف تولید نرم‌افزار حسابداری تحت وب مورد نیاز بازار شروع کرد.
اولین سری محصولات این شرکت فروش خود را از بهمن ماه سال ۱۳۹۲ آغاز نمود و در حال حاضر تعداد کاربران محصولاتش از مرز ۱۰۰۰ واحد تجاری و بازرگانی و تولیدی و صنعتی گذشته است. هم اکنون خانواده گروه نرم‌افزاری کلیک شامل حدود ۲۵ نفر در سراسر کشور می‌باشد که این تعداد شامل ۱۰ دفتر نمایندگی و دفتر مرکزی است. تیم فنی کلیک مشتمل بر مهندسین و متخصص در حوزه‌های مختلف تخصصی برنامه‌نویسی بوده و تیم حسابداری نیز از حضور چندین حسابدار خبره و مدیر مالی معتبر در سطح کشور بهره‌مند می‌باشد.

مسیـر حـرکـت کلیـک

شرکت فناوری اطلاعات رایان پردازش کلیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با دو تیم فنی و حسابداری و با هدف تولید نرم‌افزار حسابداری تحت وب مورد نیاز بازار شروع کرد. در حال حاضر تعداد کاربران محصولاتش از مرز ۱۰۰۰ واحد تجاری و بازرگانی و تولیدی و صنعتی گذشته است.

ماموریت ما

ارائه بهترین محصولات نرم افزاری در بازار ایران و مناسب ترین خدمات پس از فروش است. ما مصمم هستیم تا با کیفیت ترین ، کاراترین و ساده ترین نرم افزارها را با تکنولوژی روز دنیا به بازار ارائه کنیم. ایجاد بالاترین سطح رضایت با ارائه مناسب ترین خدمات به کارکنان و مشتریانمان برای ما بسیار مهم است.

چشم انداز مجموعه

کلیک؛ فراتر از یک نرم افزار حسابداری است. می‌توانید تمامی فعالیتهای کسب و کار را حول محور حسابداری یکپارچه سازی کنید. کلیکی شوید تا با نگاهی از بالا به تمامی امور مسلط شوید , در وقت صرفه جویی کنید و با هزینه ای کمتر مدیریت بهتری داشته باشید.

اعضای مجموعه ما

اعضای تیم فنی و مهندسی فناوری اطلاعات کلیک، جوان، نواندیش، خوش‌فکر و دارای سوابق کاری درخشان می‌باشند.

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید و یا درخواست دریافت دموی رایگان را ارسال کنید!
برخی از شرکت هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

آمار اعتماد کاربران کلیک

ارزش هایی که به آن پایبندیم: با خود و دیگران در هر شرایطی کاملا صادق خواهیم بود.

۰۰+

کسب و کار

۰۰%

رضایت از خدمات و پشتیبانی

۰۰+

مشتری

۰۰+

سال فعالیت

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما
question