خدمات

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خدماتی متمایز

پشتیبانی قدرتمند

کلیک با همکاری حسابداران متعهد و باسابقه خود، پشتیبانی شبانه‌روزی(۲۴ ساعته و هفت روز هفته) حتی ایام تعطیل را در بالاترین سطح ممکن و با افراد مجرب ارائه می‌دهد.

آنلاین و تحت وب

با اتصال به اینترنت می‌توانید فاکتورهای خرید و فروش، گردش مالی، موجودی انبار و هر نوع داده‌ای که می‌تواند موجب تصمیم‌سازی به‌موقع شما شود را دسترس خواهید داشت.

یکپارچگی سیستم

اتصال یکپارچه همه زیرسیستم‌ها به یکدیگر و مخصوصا زیرسیستم‌ حسابداری و ثبت اسناد متناظر با هر عملیات در کلیک، امکان یکپارچگی را برای سازمان ممکن ساخته است.

امنیت ویژه کلیک

نرم افزار کلیک با کدگذاری دیتای کاربر، کنترل امن ورود و خروج کاربران و نیز قابلیت استفاده از اپلیکیشن موبایلی OTP، امنیت اطلاعات و دیتا را بالا برده و نیز تضمین می‌کند.

دسترسی پذیری کلیک

نرم‌افزار حسابداری تحت وب کلیک به شما این امکان را می‌دهد تا دسترسی کاربران به قسمت‌های مختلف برنامه را تا حد کمترین منوها و امکانات محدود کرده یا افزایش دهید.

افزایش کارایی وبهره وری سازمانی

افزایش بهره‌وری نیروی انسانی، سرعت انجام فرآیندهای سازمان در بخش‌های مختلف، بالابردن دقت کاربران و سادگی و سهولت در حسابداری را با کلیک تجربه نمایید.

تفضیلی شناور

قابلیت مهم کلیک در تخصیص حساب‌های تفضیلی متعدد به یک یا چند حساب معین است و به این صورت امکان تخصیص نقش‌های مختلف به یک حساب فراهم می‌شود.

اتصال به فروشگاه اینترنتی

نرم‌افزار حسابداری تحت وب کلیک قابلیت اتصال به فروشگاه اینترنتی ووکامرس، پرستشاپ، اپن کارت و هر فروشگاه اینترنتی دیگری که با وب‌سرویس کار می‎کند را دارد.