درباره ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image

درباره ما

شرکت فناوری اطلاعات رایان پردازش کلیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با دو تیم فنی و حسابداری و با هدف تولید نرم‌افزار حسابداری تحت وب مورد نیاز بازار شروع کرد.
اولین سری محصولات این شرکت فروش خود را از بهمن ماه سال ۱۳۹۲ آغاز نمود و در حال حاضر تعداد کاربران محصولاتش از مرز ۱۰۰۰ واحد تجاری و بازرگانی و تولیدی و صنعتی گذشته است. هم اکنون خانواده گروه نرم‌افزاری کلیک شامل حدود ۲۵ نفر در سراسر کشور می‌باشد که این تعداد شامل ۱۰ دفتر نمایندگی و دفتر مرکزی است. تیم فنی کلیک مشتمل بر مهندسین و متخصص در حوزه‌های مختلف تخصصی برنامه‌نویسی بوده و تیم حسابداری نیز از حضور چندین حسابدار خبره و مدیر مالی معتبر در سطح کشور بهره‌مند می‌باشد.

مسیـر حـرکـت کلیـک

شرکت فناوری اطلاعات رایان پردازش کلیک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با دو تیم فنی و حسابداری و با هدف تولید نرم‌افزار حسابداری تحت وب مورد نیاز بازار شروع کرد. در حال حاضر تعداد کاربران محصولاتش از مرز ۱۰۰۰ واحد تجاری و بازرگانی و تولیدی و صنعتی گذشته است.

ماموریت ما

ارائه بهترین محصولات نرم افزاری در بازار ایران و مناسب ترین خدمات پس از فروش است. ما مصمم هستیم تا با کیفیت ترین ، کاراترین و ساده ترین نرم افزارها را با تکنولوژی روز دنیا به بازار ارائه کنیم. ایجاد بالاترین سطح رضایت با ارائه مناسب ترین خدمات به کارکنان و مشتریانمان برای ما بسیار مهم است.

چشم انداز مجموعه

کلیک؛ فراتر از یک نرم افزار حسابداری است. می‌توانید تمامی فعالیتهای کسب و کار را حول محور حسابداری یکپارچه سازی کنید. کلیکی شوید تا با نگاهی از بالا به تمامی امور مسلط شوید , در وقت صرفه جویی کنید و با هزینه ای کمتر مدیریت بهتری داشته باشید.

اعضای مجموعه ما

اعضای تیم فنی و مهندسی فناوری اطلاعات کلیک، جوان، نواندیش، خوش‌فکر و دارای سوابق کاری درخشان می‌باشند.

نیاز به مشاوره فنی دارید؟

کارشناسان مجرب ما همواره آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند!

تماس بگیرید و یا درخواست دریافت دموی رایگان را ارسال کنید!
برخی از شرکت هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

آمار اعتماد کاربران کلیک

ارزش هایی که به آن پایبندیم: با خود و دیگران در هر شرایطی کاملا صادق خواهیم بود.

۰۰+

کسب و کار

۰۰%

رضایت از خدمات و پشتیبانی

۰۰+

مشتری

۰۰+

سال فعالیت

آماده ارسال سفارش خدمات هستید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید.

ارتباط با ما
تیم پشتیبانی فنی
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی فنی
حمید سلیمانی پور
در دسترس
WeCreativez WhatsApp Support
پشتیبانی فنی
مژگان نوری
در دسترس